Mühle-Glashütte Panova Turquoise Blue Automatic – M1-40-79-NB-L
SKU: 001-545-11138
/
Request More Information
Band Nato Strap
Band Color Black
Band Material Leather
Caliber SW200-1
Case Material Stainless Steel
Case Size 40mm
Case Thickness 10.4mm
Clasp Buckle
Collection Panova
Crystal Sapphire Crystal
Dial Blue
Function Hours-Minutes-Seconds
Lug Width 20mm